Víkendový kurz tvůrčího psaní hravě

Napsal Věra Plachtová na . Odesláno do Oddělení pro dospělé

Třeba máte talent, třeba máte chuť nebo potřebu napsat příběh, povídku, román … Právě proto se knihovna rozhodla využít nabídku paní Mgr. Pavly Trnkové a začátkem března 2019 uspořádá v knihovně víkendový kurz tvůrčího psaní. Autorka kurzu je zkušená lektorka, jak se můžete přesvědčit na adrese http://www.acz-kurzy.cz/tvurci-kurzy/tvurci-psani-hrave-s-pavlou-trnkovou.

Během kurzu budete mít možnost potkat lidi se stejnou krevní skupinou a ve vzájemné inspiraci tvořit a sdílet první literární počiny. Společně si budete hrát se slovy, zvuky i smysly a pozorovat, jak Vám tyto podněty pomáhají v tvůrčím procesu.

Kurz je určen jak pro ty, kteří nikdy nic nenapsali, tak i pro ty, kteří teprve sbírají odvahu vynést na světlo světa ze šuplíků svá již hotová dílka.

Přesný termín a podmínky zjistíte v lednu v knihovně a na jejích webových stránkách. Přijďte si pro přihlášku a informace.

 

Výstava

Napsal Věra Plachtová na . Odesláno do Oddělení pro dospělé

V srpnu jsme si připomněli výročí polického rodáka Václava Luňáčka, který se narodil 31. 8. 1867 a zemřel před 70 lety 14. 10. 1948 v Polici nad Metují. Připomeneme si ho malou výstavkou na chodbě před knihovnou během října.