13. ročník výstavy dětských prací Kouzlíme s květinou

Napsal Věra Plachtová na . Odesláno do Stalo se v knihovně

Ještě se vracíme k Podzimní výstavě, kterou uspořádali členové Základní organizace Českého zahrádkářského svazu ve spolupráci s knihovnou. Vidět jste mohli výpěstky polických zahrádkářů, citrusářů Broumov, kaktusářů Broumov a práce studentů Střední školy propagační tvorby a polygrafie z Velkého Poříčí. Jejich vstupní expozice celou výstavu rozsvítila a celkově ji pozvedla.

Součástí výstavy byly i práce dětí v soutěži Kouzlíme s květinou. Letos se sešlo méně prací, ale za to úroveň byla vysoká. Základní školy Bukovice a Žďár n. M. předvedly, že paní učitelky mají nápady i schopnosti děti dovést ke zdařilým výtvorům. Přidali se žáci osmých tříd polické školy spolu s páťáky a družinou. Dětské práce měly u návštěvníků úspěch.

Přišlo se podívat 130 dospělých a 122 dětí.