Kurz tvůrčího psaní s Pavlou Trnkovou

Napsal Administrátor na . Odesláno do Pozvánky

Máte smysl pro příběh? Rádi byste napsali povídku? Chybí vám odvaha? Podruhé se prostřednictvím speciálních cvičení a her hravou formou seznámíte se základy tvůrčího psaní a zkusíte psát text. Povídka je nejoblíbenější, ale taky nejobtížnější literární útvar. Na malé ploše nesmí chybět hlavní hrdina, zápletka ani překvapivý konec a každé zaváhání je hned vidět.

Průvodkyní se nám stane opět paní Pavla Trnková, která je zkušenou lektorkou, jak nám předvedla v březnu 2019. Určeno pro minulé i nové zájemce (jedná se o kurz z října 2019, odložený pro nemoc lektorky).

Termín kurzu: 14. - 15. března 2020
Místo konání:   Knihovna města Police nad Metují
Rozsah kurzu: sobota 6 hodin -  od 9.00  do 15.00 (přestávka na oběd),
  neděle 4 hodiny - od 9.00  do 12.00

Cena kurzu: 150,-Kč

Přihlásit se je možné u ředitelky knihovny Věry Plachtové na tel. 491 543 230 nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.