Volně dostupné on-line časopisy

Napsal Helena Sauerova na . Odesláno do E-literatura

Právě vyšlo speciální vydání časopisu Impulsy. Jelikož si současná situace vyžádala spoustu změn, rozhodli jsme se s kolegy, že i toto číslo bude jiné, než jaké bývá obvykle.

Naplnili jsme ho tipy na aktivity, které lze s dětmi a mládeží podnikat v době omezeného pohybu z našich domovů online. Najdete tu tipy jak pro děti, tak i pro dospělé.

A na jaké oblasti jsme se zaměřili? Najdete tu tipy na online IT kurzy, webináře, jazykové i hravé aplikace na výuku (nejen) cizích jazyků. Dále se můžete inspirovat knihomolskými impulsy na čtení ušima i očima, odkazy, které jsou v dnešní době věrohodné a kde je dobré vyhledávat k nastalé situaci ověřené informace, a v neposlední řadě tu jsou rovněž nápady na kulturní vyžití či cvičení a mnoho dalšího, a to vše pěkně z pohodlí vašich domácností.

Vše je rozděleno do přehledných kategorií a pro každou cílovou skupinu se tam najde kousek inspirace.

Věříme, že v současné situaci bude toto čtení pro mnoho lidí dobrým pomocníkem i potěšením.

Klidné dny a pevné zdraví přeje

redakce časopisu Impulsy
Knihovna Jiřího Mahena v Brně
Centrum dětského čtenářství
Kobližná 4
601 50 Brno
Tel.: 542 532 146
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.; Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.