Harry Potter a Pellyho domy

Napsal Věra Plachtová na . Odesláno do Zveme vás na naše akce

V loňském roce připravila Katka Boučková hru inspirovanou únikovkami pro dětské čtenáře na téma Harry Potter. Jenže Noc s Andersenem se nekonala a premiéra hry také ne. V zimě si ji vyzkoušeli účastníci Rodinné noci s Harry Potterem, kdy společně a zároveň každý sám doma četli úryvky z knihy, luštili úkoly a za odměnu si vyzkoušeli hru Harry Potter a Pellyho domy.

A co dál?
Hra je připravena, dětské oddělení v Pellyho domech také a jen čekají na další návštěvníky. Neváhejte, vyzbrojte se srdnatostí, bystrou hlavou, důvtipem a přihlaste se Katce v dětském oddělení knihovny (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). S případnými zájemci se domluví na podmínkách a termínu. Zúčastnit se mohou jednotlivé rodiny, tak abychom dodrželi protiepidemická pravidla.

Čtvrteční čtení a tvoření pro děti

Napsal Kateřina Boučková na . Odesláno do Zveme vás na naše akce

Knihovna města Police nad Metují
zve školáky i předškoláky

do dětského oddělení knihovny na

ČTENÍ A TVOŘENÍ PRO DĚTI
Setkávat se budeme každý čtvrtek 16 - 17 hodin.

Těší se Katka Boučková

(více se dozvíte tady)

Termín prvního setkání se odkládá z důvodu současných mimořádných opatření státu.

Datum zahájení včas oznámíme.