Weigel Jaroslav

Napsal Anna Lukášková na . Odesláno do Regionální odkazy

V r. 1939 vstoupil do skauta v Polici nad Metují. Na podzim r. 1945 se přestěhoval do Broumova-Olivětína. Po smrti otce se v r. 1948 odstěhoval s matkou do Mnichova Hradiště.

Zdroje:

Databáze Studijní vědecké knihovny v Hradci Králové, Autoritní báze - heslo Weigel, Jaroslav

Zdroje v naší knihovně:

NOSKOVÁ, Martina: Historie skautingu v Polici nad Metují :
bakalářská práce, Univerzita Hradec Králové, Filozofická fakulta, Katedra pomocných věd historických a archivnictví / Martina Nosková ; vedoucí práce Marta Kohárová. -- Hradec Králové : M. Nosková, 2011. -- 80 s. : il. ; 30 cm

Weigel, Jaroslav: Malá psí kuchařka : (od 2 do 22 kg) :
Pro dospělé psy malé, střední a o chlup větší. -- 1. vyd. -- Praha : Paseka, 1992. -- 76 s.

SVĚRÁK, Zdeněk: Divadlo Járy Cimrmana :
Historie Divadla Járy Cimrmana : Dodatky : Doslov / [Rejstřík Jan Beránek] ; [Ilustroval Jaroslav Weigel] ; [Dosl. Přemysl Rut]. -- Praha : Paseka, 1993. -- 140 s. : fot.

SVĚRÁK, Zdeněk: Povídky
; [ilustrace Jaroslav Weigel]. -- 1. vyd. -- Praha : Fragment, 2008. -- 106 s. : il. ; 21 cm.