Suchý, Jaroslav

Napsal Anna Lukášková na . Odesláno do Regionální odkazy

Kulturní pracovník, redaktor, psal básně a rozhlasové hry. V době jeho ředitelování byla knihovna v Polici nad Metují součástí Okresní knihovny Náchod. V polické knihovně mnohokrát vystupoval v rámci Černých hodinek. Polické knihovně také věnoval brožuru Městská knihovna Police nad Metují k 150. výročí založení čtenářské společnosti v Polici nad Metují.

Zdroje:
Databáze Studijní vědecké knihovny v Hradci Králové Autoritní báze - heslo Suchý, Jaroslav

Zdroje v naší knihovně:

SUCHÝ, Jaroslav: Městská knihovna Police nad Metují. -- Náchod : Okresní knihovna, 1987. -- 29 s., fot., obr.

SUCHÝ, Jaroslav: Náchod. -- 1. vyd. -- Hradec Králové : Kruh, 1977. -- 199 s.

ŠKVORECKÝ, Josef: Náchod to krásné město Kostelec
/ [Portrét J. Škvoreckého Maria Gabánková] ; [Fot. Bronislav Hofman] ; [Sest. Jaroslav Suchý] ; [Kresby Bohumír Španiel]. -- Náchod : Městský úřad, 1994. -- 119 s. : fot., barev. fot.